Wzorce Narodzin

ponowne narodziny poród

Wzorce Narodzin *

Przy uzdrawiających częstotliwościach 432Hz poznajemy nasze główne oprogramowanie, to jak zaplanowane zostało nasze życie. Wbrew pozorom bardzo istotne jest to co wydarzyło się 9 miesięcy przed poczęciem, sam akt miłosny, ciąża, poród i nasz pierwszy rok na ziemi. Wpływa to na nasz stosunek do pieniędzy, miłości, pracy i pasji.

* Obecność uczestników jest ważna od początku do końca, ponieważ wszyscy służą wszystkim. Kolejność ustawień uczestnika warsztatu zależy od działania pola. Dlatego proszę o zorganizowanie czasu, tak abyś był/była obecna/ obecny od początku do końca zajęć.

gongi

* Obecność uczestników jest ważna od początku do końca, ponieważ wszyscy służą wszystkim. Kolejność ustawień uczestnika warsztatu zależy od działania pola. Dlatego proszę o zorganizowanie czasu, tak abyś był/była obecny/obecna od początku do końca zajęć.

Projekt Celu

Wzorce narodzin stanowią istotny element projektu celu. Na warsztatach tworzymy kanał rodny, odtwarzamy to w jaki sposób się tu znaleźliśmy i poznajemy naszą pamięć komórkową. Pierwszy test dla człowieka to sam poród- to my powinniśmy decydować kiedy i jak chcemy pojawić się na tym świecie. Następnym etapem jest przeanalizowanie naszego drzewa genealogicznego. Często nie zdajemy sobie sprawy jak silna może okazać się lojalność rodowa.

ponowne narodziny poród

Drzewo Genaologiczne

Bo myślimy, że nasze życie kreujemy sami, ale jesteśmy kopiami naszych przodków...

Dla kogo są te warsztaty?

W naszym życiu nie ma przypadków, tyczy się to zarówno pozytywów jak i negatywów, więc:

- jeśli cierpisz z powodu nałogów,
- przewlekłych chorób,
- czy nawracających uciążliwych dolegliwości

masz szansę się od nich uwolnić, teraz.

Często poprzez to jaką drogę dla siebie wybraliśmy, sposób w jaki pojawiliśmy się na tym świecie nie możemy brać z życia pełnymi garściami, trudno nam oddychać pełną piersią, mamy poczucie winy, wstydu, możemy doświadczać przemocy, niesprawiedliwości braku pewności siebie i samotności.

Razem możemy to zmienić!

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Możesz dać sobie i innym więcej niż zostało Ci to dane, wykluczysz ze swojego życia wciąż powtarzające się błędy i schematy, pokonasz własne słabości, zaakceptujesz siebie, zmienisz program, naprawisz obecne i przyszłe relacje z bliskimi. Masz również szansę uwolnienia się od towarzyszących Ci chorób i dolegliwości.

Pomogę Ci nauczyć się kierowania energią, aby podążała za tym co pozytywne i korzystne dla Ciebie, tak aby życie stało się pełne i piękne.

ludzie leżący w kole

Opinia uczestnika warsztatu - Dorota

"W czasie Wzorców Narodzin prowadzonych przez Agnieszkę Ziembińską rozpuściła się toksyczna relacja z moją mamą. Nasza relacja pomimo moich wysiłków, wielu lat pracy z umysłem i nawet medytacji zamieniała moje życie w smutny scenariusz, bez prawa do szczęścia.

wzorce narodzin opinie

Nie wierzyłam, że można mieć aż tak spektakularne rezultaty w tak krótkim czasie, efekt utrzymuje się bez najmniejszego wahnięcia od wielu tygodni, wiec myślę, że już tak zostanie:) Dziękuję z całego serca. Dorota "

Co determinuje nasze życie?

Wiele chorób cofa się dzięki uświadomienie i połączeniu z prawzorem: DLACZEGO?

agnieszka ziembinska logotyp