Terapia połączona ze Sztuką

Mirek Ładoś muzyka na żywo
Mirek Ładoś muzyka na żywo

Obrazy malowane przez Kasię Kobic

Terapia i Muzyka jako Sztuka

Obrazy malowane przez Kasię Kobic

Do uzdrowienia możemy dojść różnymi drogami, np. terapia, medytacja, muzyka i szerzej - sztuka. Moim marzeniem jest połączenie terapii ze sztuką i zauważyłam tworząc rzeźbę, że w czasie aktu twórczego odejmuje się elementy drewna aby uzyskać postać, co symbolizuje przemianę w wymiarze psychicznym, mentalnym i energetycznym.

Moja praca psychoterapeuty jest w świecie subtelnym i to także jest sztuka. Chciałabym Państwa zaprosić na warsztat Alchemii Życia, podczas którego transformujemy nasze życie w nową jakość i utrwalamy to w postaci rzeźby, malarstwa i ceramiki. I Każdy z Państwa wraca z pamiątką do domu.

Muzyka na żywo

Muzyka relaksacyjna terapia dźwiękiem

Jednym z istotnych elementów warsztatów jest muzyka. Oryginalne i niepowtarzalne instrumenty wprowadza w ruch Mirek Ładoś z Nowicy. Jest on wszechstronnie uzdolnionym muzykiem o rozległej wiedzy. Koncerty na warsztatach są improwizowane, więc każdy uczestnik może mieć pewność, że spotkanie w którym wziął udział było niepowtarzalne.

Dźwięki mają też zadanie uzdrawiające, ich częstotliwość wynosi 432Hz. Harmonizują one otoczenie na poziomie wibracyjnym. Jest to wyjątkowe połączenie muzyki i terapii.

Terapia snu muzyka

agnieszka ziembinska logotyp