Sesje Indywidualne

Agnieszka Ziembinska

Sesje indywidualne z totalną biologią

Na sesjach pracuję zarówno z problemami psychicznymi jak i fizycznymi, które są często ze sobą połączone. Wiele chorób powstaje w wyniku niewyrażonych emocji, konfliktów i tajemnic rodzinnych. Przychodząc na ten świat realizujemy to co często nieświadomie wytyczyli nam nasi biologiczni rodzice.

Nasze spotkania będą polegać przede wszystkim na zadawaniu właściwych pytań, które pozwolą Ci poznać swoje skrywane emocje i idące za nimi przekonania. Poprzez wykorzystanie totalnej biologii tworzymy piramidę zdrowia by wyjaśnić cel pojawiających się zachowań lub chorób.

W niektórych przypadkach stosuję pomocniczo akupunkturę, mantry, afirmację, muzykę i formę odgrywania ról. Na sesjach kluczem do zrozumienia siebie i swoich bliskich, poznania własnego organizmu jest totalna biologia.

,,Przepraszam, proszę wybacz mi, kocham Cię, dziękuję” wybaczenie jest bardzo istotne dla procesu zdrowienia. Może być ono osobiste, nikt nie musi o tym wiedzieć. Twój mózg zapisuje to w Twoim ciele.

,,Przepraszam, proszę wybacz mi, kocham Cię, dziękuję” wybaczenie jest bardzo istotne dla procesu zdrowienia. Może być ono osobiste, nikt nie musi o tym wiedzieć. Twój mózg zapisuje to w Twoim ciele.

Przy mojej pomocy złożysz w całość fragmenty swojego życia, co pozwoli zrozumieć dlaczego tak wygląda. Nasze ciało jest kontrolowane przez mózg automatyczny, jeśli ten jest obarczony problemami, z którymi nie może się uporać, z całych sił próbuje utrzymać Cię przy życiu często apelując o pomoc poprzez różne schorzenia.

Kto odnajdzie pomoc w sesjach?

Jest to forma terapii dla osób żyjących w długotrwałym, obciążającym stresie, osób które doznały szoku bądź spotkała je trauma.

Sesje są również dla Ciebie jeśli chcesz poznać i zrozumieć siebie, program otrzymany w okresie okołoporodowym, jeśli chcesz zacząć żyć własnym życiem.

Odnajdziesz u mnie pomoc jeśli chcesz rozwiązać konflikt z matką, ojcem, bliskimi.

Jeśli widzisz połączenia między Twoją psychiką a ciałem, chcesz pozbyć się bólu, chorób i obezwładniającego poczucia osamotnienia.

Możliwe są spotkania w gabinecie jak i online.

ANOREKSJA: Jak będę taka „cienka" to mnie nikt nie zobaczy...

Wtedy należy rozwiązać konflikt. Sprawdzamy co się wydarzyło w projekcie celu.

Jeśli znajdę przyczynę - CHOROBA SIĘ COFA