Osoby które polecam

AGNIESZKA ZIEMBINSKA USTAWIENIA

Osoby, które polecam

Aleksandra Bartnik

Obecnie studiuję projektowanie ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Bolonii. Kocham rysować, tworzyć. W sumie robię to od zawsze. Każdą wolną chwilę spędzam przy sztuce. Jestem tu po to by inspirować innych do swojej indywidualności.

Agnieszka Ziembinska

Justyna Błaszczyk - refleksologia

Moja droga do zdrowia była dosyć kręta i zawiła. Prowadziła przez krainy ogromnej ciekawości, gdyż chciałam poznać powody i rozwiązania dla swoich dolegliwości. Testowałam wszystkie możliwe formy pracy z ciałem, wschodnie sztuki walki oraz psychosomatykę, by zrozumieć przepływ energii w ciele oraz wpływ myśli na nasze ciało.

Pewnego dnia na mojej drodze pojawiła się refleksologia. Najpierw wspomagałam nią rehabilitację złamanej ręki, a później wspierałam tą metodą mojego Ojca, który chorował na nowotwór jelita grubego.

Po 3 latach praktykowania dotarłam do refleksoterapii całego ciała. Zafascynowała mnie metoda Touch For Health, w której uruchamiany jest przepływ energii w ciele poprzez uciskanie punktów spustowych na całym ciele. Pracuję na refleksach stóp, twarzy i głowy. Praca ta uspokaja układ nerwowy, pobudza organizm do regeneracji i zdrowienia.

Za każdym razem zachwyca mnie mądrość ciała. Człowiek jest istotą strukturalną i psycho-duchową. A najstarszą metodą leczenia jest dotyk. Pomiędzy tymi elementami musi istnieć równowaga ogólnoustrojowa. Każde spotkanie z Osobą, którą masuję to spotkanie na poziomie duszy i ciała. Jest moment spotkania, wzruszenia a często ogromnej ulgi, którą daje dotyk dla zdrowia. Jest w tym wszystkim prostota, bliskość i prawda ciała, które mówi wszystko.

Zapraszam więc na spotkanie ze sobą, ze mną oraz z dotykiem. Niech to będzie Twój czas poznania alfabetu Twojego ciała

Zapraszam do Gdańska 😊 Mój nr tel.: 696 053 471

Agnieszka Ziembinska

Masaż Lomi Lomi Nui

Ciało Świątynią Duszy… znane i często używane stwierdzenie. Ale czy może być inaczej? Od wielu lat zajmuję się pracą z energiami. Przechodząc wiele warsztatów, kursów, seminariów nauczyłem się pokory i szacunku do ludzkiego ciała. Wiem, że nie istnieje rozwój duchowy bez świadomej fizyczności.

Masaż ciała i duszy jest połączeniem tańca, rytuału i pracy z ciałem, wywodzący się ze świątynnych praktyk starożytnych hawajskich mędrców.
 
Lomi oznacza ugniatać, naciskać jak również dotyk zakochanego kota. Podwojenie słowa w języku hawajskim wzmacnia jego znaczeni. NUI- to ważny, wielki jedyny w swoim rodzaju. Lomi Lomi Nui jest zatem masażem, który powoduje uczucie zadowolenia i błogości.
 
Lomi Lomi Nui jest to masaż całego ciała, podczas którego rozluźniane są napięcia, blokady, naprężenia mięśni, ale również w delikatny i skuteczny sposób leczy psychikę pacjenta. Jest ucztą dla zmysłów i lekiem na wszelkie dolegliwości fizyczne.
 
Przed rozpoczęciem masażysta przeprowadza rozmowę z pacjentem informując go o przebiegu masażu, możliwych odczuciach, wrażeniach… Jednocześnie prosi o informację na temat przebytych kontuzji, urazów, zabiegów, operacji, problemów, obolałych miejscach bardziej lub mniej wrażliwych
na dotyk.
 
Podczas masażu ciało i duch traktowane są jak jeden organizm. Dlatego też dobrze jest jeżeli pacjent może wyłączyć swój umysł po to żeby pozbyć się wszelkich obciążeń, stresów czy blokad.
 
Do masażu używana jest ciepła oliwka którą masażysta dobiera do rodzaju skóry pacjenta. Oliwka powinna być przygotowana na bazie olejów naturalnych bez domieszki chemicznych środków.
Masaż Lomi Lomi Nui zaczyna się od pleców i tej części ciała poświęca się szczególnie dużo uwagi ponieważ najczęściej tutaj występują napięcia i blokady.
 
Może się zdarzyć że masaż tego obszaru spowoduje uzewnętrznienie się emocji.
W pierwszej fazie masażysta delikatnymi ruchami dłoni i przedramion przygotowuje barki, plecy, kręgosłup pośladki do właściwego masażu. Wykonuje ruchy delikatne i głębokie, szybkie i wolne wprowadzając pacjenta w stan relaksu i odprężenia.
 
Masażysta odkrywając miejsca stwardniałe, napięte, podkurczone, zbite… poświęca im więcej czasu i uwagi. Zdarza się że nie zawsze można rozmasować te części ciała podczas jednej sesji.
 
Dużo uwagi poświęca się również całym rękom i dłoniom aż do koniuszków palców. W tym momencie uelastycznia się jednocześnie stawy barkowy, łokciowy, nadgarstki oraz wszystkie elementy dłoni.
 
Nogom poświęca się również dużo uwagi poczynając od stóp a kończąc na pośladkach. Elementem istotnym jest tu uelastycznienie stawów.
 
 
Następnie po krótkiej przerwie masażysta pomaga przekręcić się na plecy i po kilku minutach rozpoczyna masaż przodu poczynając od karku, szyi, twarzy, ramion. Wiele osób ma w tej części, nagromadzone latami, napięcia i stwardnienia dlatego w masażu Lomi Lomi poświęca się temu rejonowi szczególną uwagę.
 
Masaż przodu podobny jest do masażu pleców ale wykonuje się go znacznie delikatniej i z większą uwagą.
 
Masaż Lomi Lomi Nui poprawia krążenie usuwa napięcia mięśni i blokad, przywraca dobre samopoczucie.
 
Po masażu czujemy się ładniejsi, spokojniejsi, wyluzowani, wypełnieni pozytywną energią i radością.
 
Często widoczna jest poprawa oddychania co powoduje złagodzenie napięć, dolegliwości, stresu.

Nie wiele pomogą wszelkie terapie jeżeli w trakcie pracy nad problemem, pominie się pracę nad ciałem. W ten świat wprowadzę Was wykonując masaż Lomi Lomi Nui, który praktykuje od kilku lat, stał się dla mnie i moich podopiecznych uzupełnieniem pracy z energiami i terapeutycznej.

Agnieszka Ziembinska

Piotr Suszek - oczyszczanie

Telefon do Piotra: 00 44 79 39 64 86 95

Agnieszka Ziembinska

Oczyszczanie Energetyczne

Usuwanie podczepów, bytów, obcych energii, programów pokoleniowych, bloków energetycznych, odblokowywanie i balansowanie czakr.

Agnieszka Ziembinska

Inuicyjne malowanie

Oprócz intuicyjnego malowania- Kasia robi masaż.

Agnieszka Ziembinska

Kosmetyki naturalne

"Babeczki w Kąpieli" Kosmetyki naturalne droga do zdrowia. Edukacja Zdrowia i Rękodzieło.

babeczki w kąpieli
Agnieszka Ziembinska

Maja Gidian Prawnik

Pani Mecenas Mają Gidian, adwokat i politolog, specjalizująca się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Problemy trzeba rozwiązywać przy minimalnej ingerencji sądu. Bo wygrana sprawa to taka, w której zawarto ugodę, a nie wydano wyrok. ☎️ 600 508 437

Agnieszka Ziembinska

Drzewo Życia RAJ

Strona poświęcona ogólnym wydarzeniom i sprzedaży naturalnych produktów ręcznych. tel: 577 956 641

RAJ NA ZIEMI
Agnieszka Ziembinska

Wspaniałe Mandale na przyciąganie miłości

Mandale z INTENCJĄ na zamówienie ręcznie malowane. Format A3, brystol o grubej gramaturze. Średnica koła 22 lub 27 cm. Technika mieszana (akwarela, akryl i cienkopisy). Oprawiona w ramkę może stanowić piękny, oryginalny prezent. tel: 692 130 690 Anita

agnieszka ziembinska logotyp