O mnie

Agnieszka Ziembinska USTAWIENIA

O mnie

Nazywam się Agnieszka Ziembińska i jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem. Funkcjonowanie ludzkiej psychiki ciekawiło mnie od zawsze, dlatego przerodziło się to w moją pracę a zarazem pasję.

Miło mi Cię tu powitać...

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Na tym nie poprzestałam, ukończyłam wiele kursów i rozwinęłam autorską metodę psychoterapii. Mogę o sobie śmiało powiedzieć, że jestem współczesną kobietą renesansu.

W mojej pracy wykorzystuję wszystkie narzędzia jakie oferuje przede wszystkim psychologia, psychoterapia i znacznie więcej. Odkrywam to co ukryte, pokazuje piękno danej osoby. Każdy z nas jest wyjątkowy, czasem ukazanie tego wymaga trochę pomocy.

Moim celem jest polepszenie jakości życia, pomoc w odnalezieniu się w otaczającej rzeczywistości i wydobycie potencjału. Prowadzę zarówno warsztaty jak i sesje indywidualne. Do każdego uczestnika podchodzę w wyjątkowy sposób, dbam o to, aby miał przestrzeń do nauki i rozwoju.

agnieszka ziembińska

Z natury jestem podróżniczką, poszukiwaczką przygód i artystką życia. Spełniłam swoje marzenia zwiedzając Indie, Nepal, Bhutan i Europę. Zdecydowanie cechuje mnie otwartość i empatia. Z całą pewnością nasza współpraca będzie pełna akceptacji, bez zbędnego oceniania. Chcesz dowiedzieć się więcej o moich autorskich metodach? Zapraszam do oferty.  

Moim celem jest polepszenie jakości życia, pomoc w odnalezieniu się w otaczającej rzeczywistości i wydobycie potencjału. Prowadzę zarówno warsztaty jak i sesje indywidualne. Do każdego uczestnika podchodzę w wyjątkowy sposób, dbam o to, aby miał przestrzeń do nauki i rozwoju.

Opinie

Tak zwane 'Czarne Owce' rodziny są w rzeczywistości poszukiwaczami dróg wyzwolenia dla drzewa genealogicznego. Ci członkowie drzewa, którzy nie dostosowują się do zasad lub tradycji systemu rodzinnego, którzy stale szukają, aby zrewolucjonizować przekonania, w przeciwieństwie do dróg naznaczonych tradycjami rodzinnymi, ci krytykowani, osądzani, a nawet odrzucani, są powołani do uwalniania drzewa powtarzających się historii, które frustrują całe pokolenia.

Czarne owce... ci, którzy się nie adaptują... ci, którzy krzyczą... buntują się... naprawiają... detoksykują... i tworzą nową, kwitnącą gałąź.

Niezliczone niespełnione pragnienia, niespełnione sny, sfrustrowane talenty naszych przodków manifestują się w ich buncie, szukając swego ujścia.

Drzewo genealogiczne, przez bezwładność, będzie chciało nadal utrzymywać kastracyjny i toksyczny kierunek swojego pnia, co sprawia, że jego (Twoje) zadanie jest trudne i problematyczne. Jednak nikt nie może sprawić byś zwątpił. Zaopiekuj się swoją wyjątkowością jako najcenniejszym kwiatem swojego Drzewa. Bert Hellinger

Jesteś marzeniem wszystkich swoich przodków!

bert hellinger

Agnieszka to duchowy przyjaciel, spotkać ją "w drodze" na swojej drodze to szczęście i szansa na zrozumienie i zmianę...

Opublikowany przez Michała Król Niedziela, 16 lutego 2020

Poza absolutnym profesjonalizmem, głęboką wiedzą i niesamowicie dobrym "czytaniem" człowieka, Agnieszka ma świetne...

Opublikowany przez Natalię Kwiatkowską Wtorek, 28 lipca 2020

Każdy kto potrzebuje konkretów , odpowiedzi wprost , serdecznej pomocy bez oceniania niech trafi do Ciebie Droga...

Opublikowany przez Katarzynę Luberacką Wtorek, 8 października 2019

Dwa razy mialam sesje z pania Agnieszka. Brak mi slow by wyrazic wdziecznosc jaka mam w sobie. Szczegolnie po drugiej...

Opublikowany przez Iwonę Kurowską Sobota, 31 sierpnia 2019

Gorąco polecam każdemu Agnieszkę profesjonalizm w każdym calu,osoba o ogromnym sercu z wielką intencją pomocy...

Opublikowany przez Michala Durasa Poniedziałek, 2 marca 2020
agnieszka ziembinska logotyp