Metody wspierające

Metody wspierające

Healy

Cały świat idzie do przodu, w tym również psychoterapia. Technologia wkrada się cały czas w nasze życie. Możemy to jednak wykorzystać w jak najbardziej pozytywny sposób.

W moim gabinecie na stałe zagościło urządzenie- healy, wykorzystujące działanie mechaniki kwantowej. Jest dzieckiem wysoko zaawansowanej technologii timewawer, która opiera się na pracy w polu informacyjnym.

Healy diagnozuje obecną częstotliwość komórkową i leczy poprzez pole informacyjne. Stymuluje przez to środowisko komórkowe, dzięki napięciu błony komórkowej, za pomocą indywidualnie dobranych częstotliwości i pródów.

Dzięki pracy z tym urządzeniem możemy przeprowadzić diagnozę Twojego stanu zdrowia, przeprowadzić sesje lecznicze i na Twoje życzenie istnieje możliwość wypożyczenia i zakupu.

biomag

Pomoże to złagodzić przewlekłe bóle, fibromialgię, bóle mięśniowo-szkieletowe, migreny, depresję, lęki i zaburzenia snu.

Biomag: zmienne pole magnetyczne

W moim gabinecie biomag jest głównie stosowany przy masażu. Można go jednak wykorzystać w wielu sytuacjach i przy różnych schorzeniach. Biomag leczy za pomocą zmiany pola magnetycznego. Wiele badań wykazało dużą skuteczność tego urządzenia. Pole dociera do każdej komórki organizmu i wywołuje przy tym różne skutki biofizyczne m.in. zwiększa przyswajalność tlenu, zmienia właściwość błon komórkowych, pobudza komórki do ruchu, wspomaga wzrost kości, zmienia pH wody zawartej w organizmie.

biomag

Najczęstszymi wskazaniami do użycia są: - Bóle stawów i kręgosłupa - Zapalenie stawów - Zespół cieśni nadgarstka - Reumatyzm - Osteoporoza - Naderwanie więzadeł - Redukcja cellulitu

Akupunktura

Czasem w swojej pracy wspomagam się akupunkturą. Jest to technika leczenia wywodząca się ze Wschodu. Stanowi uzupełnienie leczenia konwencjonalnego, została oficjalnie uznana przez WHO.

Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, rozkurczowo i wbrew pozorom relaksacyjnie. Pomaga przywrócić równowagę energetyczną.

Technika polega na nakłuwaniu ciała w odpowiednich punktach srebrnymi lub złotymi igłami. Nie są to przypadkowe miejsca, odpowiadają ona za aktywność narządów wewnętrznych i są zlokalizowane wzdłuż linii energetycznych. Bez obaw metoda ta jest bezbolesna.

akupunktura

Diagnozowanie energetyczne

Dbanie o ciało fizyczne jest dla człowieka oczywiste, łatwe, szybkie i przyjemne. Sfera energii, naszego ducha i aury jest znacznie bardziej skomplikowana. W wielu przypadkach połączona z ciałem. Człowiek to skupisko energii o różnych postaciach wytwarza pole magnetyczne, a także potrafi przekształcić się w energię.

Wszystko, co otacza każdą istotę każdego dnia to energia. Wpływa na nastrój, odczucia, regenerację. Traumatyczne wydarzenia sprawiają, że się rozprasza, aura często ulega również uszkodzeniu. Trudno wówczas utrzymać poprzedni komfort życia, spada aktywność i zaczynają się pojawiać natarczywe negatywne myśli, życie ogarnia bierność.

Na czym polega diagnozowanie energetyczne?

Przy pomocy wahadła diagnozuję stan i kolor aury. Na podstawie wyników wprowadzam metodę B.S.M, oczyszczam, wyrównuję pracę czakr, usuwam blokady, leczę światłem i chronię energię. Wpływa to znacząco również na stan fizyczny. Często wykonuję dodatkowo masaż limfatyczny. Sprawdzam, czy leki i zioła zostały dobrze dopasowane.

Jakie korzyści płyną z wyrównania energii?

  • Twoje zdrowie ulega poprawie,
  • W twoim życiu zaczynają dominować pozytywne uczucia,
  • Zaczynasz żyć w zgodzie ze sobą,
  • Twoje relacje z innymi ludźmi stają się bardziej harmonijne,
  • Otaczający Cię świat zaczyna Ci sprzyjać,
  • Czujesz w sobie więcej siły, wraca Ci humor,
  • Twoje życie zawodowe i prywatne lepiej się rozwija,
  • Wiesz jakie leki, zioła stosować, aby autentycznie sobie pomóc.
diagnozowanie energetyczne
agnieszka ziembinska logotyp