Maska bez Maski

maska historyczna

Maska bez Maski

Maski towarzyszą człowiekowi od czasów starożytnych. W średniowieczu były głównym elementem karnawałów. Obecnie również nam towarzyszą pod postacią ubioru, makijażu czy też określonych zachowań często narzuconych przez społeczeństwo.

maska

Maska przemiany

Maska ma dwie strony, zarówno tą wewnętrzną jak i zewnętrzną. Jest to metafora nas samych. Przez ten pryzmat postrzegamy świat, możemy być również nierozumiani przez innych. Jesteśmy uwikłani przez historię, ewolucje i symbole.

Maska historyczna

Na warsztatach za pomocą masek doznajemy oczyszczenia, przeżywamy katharsis i tworzymy nasz totem. Tabu stanowi niepisane prawo, na bazie którego funkcjonują społeczności.

Przestrzegając go unikamy wykluczenia. Blokuje nasze potrzeby i często doprowadza do nerwic. Warsztaty pomagają poznać to co wpojono nam w dzieciństwie- zakazy i nakazy, to co stanowi naszą klatkę.

Wraz ze mną możesz wytańczyć, spalić to co Cię ogranicza. Stworzymy maskę- totem, będącą wsparciem i naszym prywatnym bóstwem.

MASKA

Z poczwarki w motylka

Masek możemy mieć wiele. Często pozwalają nam przetrwać. Istnieje jednak wyraźna różnica między świadomym chronieniem siebie, tworzeniem bezpiecznej przestrzeni a automatycznym ukrywaniem własnego „JA”. Maska bez maski pozwala odnaleźć siebie i stać się bardziej świadomym ogrywanych ról. Odczytaj swoją wewnętrzną historię.

Warsztaty te stanowią subtelne połączenie plastyki, szamanizmu, symboliki, archetypów a przede wszystkim psychologii

Warsztaty te stanowią subtelne połączenie plastyki, szamanizmu, symboliki, archetypów a przede wszystkim psychologii

Agnieszka Ziembińska

Ania, po warsztatach:

„Warsztat z obfitości uzdrowił więcej niż 5 lat terapii. Agnieszka ma niesamowitą intuicję, jasnowidzenie trafiając tym samym w punkt. Wyciągnęła i uzdrowiła wszystko co było schowane głęboko w środku. Dała więcej, niż się spodziewałam wykorzystując wiedzę z innych dziedzin np. totalnej biologii.
Po warsztatach pojawiło się uwolnienie i poczucie lekkości. Jestem głęboko wdzięczna za ten piękny proces i przetransformowanie wnętrza"

Dla kogo są te warsztaty?

Swoje miejsce odnajdzie na nich każdy, kto chce korzystać z życia bez względu na wiek, normy społeczne, wpojone schematy.

Zapraszam osoby:

- osamotnione,
- neurotyczne,
- wypalone,
- zmęczone, żyjące w ciągłym stresie,
- nie potrafiące spojrzeć w swoje odbicie,
- nagie bez jakiejkolwiek formy czy maski.

Osoby chcące:

- ukazać swoją wewnętrzną energię,
- odkryć i zaakceptować pasje,
- zrzucić presję naszej cywilizacji,
- chcące nauczyć się akceptować i kochać siebie, takim jakimi są.

Jakie korzyści płyną z tych warsztatów?

Odnajdziesz szczęście, nauczysz się realizować siebie, podniesiesz poczucie własnej wartości, odreagujesz znane bądź skrywane traumy, uwolnisz się od błędnych wzorców i schematów, pozwolisz odejść przeszłości.

Również istotne i w pełni na miejscu okaże się nauczenie szczerości wobec samego siebie, poznanie własnych kamuflaży, dzięki temu uzyskasz możliwość zaistnienia na scenie życia, spełnienia swoich marzeń, - przezwyciężysz trudności!

Stań się w pełni wyzwolonym i świadomym siebie człowiekiem.

Jak stać się kreatywnym?

TABU: Jest to nie pisane prawo, którego złamanie grozi karą lub wykluczeniem z rodu...

EPOKA WIKTORIAŃSKA: Tabu blokuje nasze potrzeby i doprowadza do nerwic, aby to rozładować, uczesticzono w rytuałach np. karnawał

Celem TABU jest utrzymanie społeczności w całości i do tabu należy: kazirodztwo, molestowanie, zabijanie...

agnieszka ziembinska logotyp