O mnie

Agnieszka Ziembinska USTAWIENIA

O mnie

Nazywam się Agnieszka Ziembińska i jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem. Funkcjonowanie ludzkiej psychiki ciekawiło mnie od zawsze, dlatego przerodziło się to w moją pracę a zarazem pasję.

Miło mi Cię tu powitać...

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Na tym nie poprzestałam, ukończyłam wiele kursów i rozwinęłam autorską metodę psychoterapii. Mogę o sobie śmiało powiedzieć, że jestem współczesną kobietą renesansu.

W mojej pracy wykorzystuję wszystkie narzędzia jakie oferuje przede wszystkim psychologia, psychoterapia i znacznie więcej. Odkrywam to co ukryte, pokazuje piękno danej osoby. Każdy z nas jest wyjątkowy, czasem ukazanie tego wymaga trochę pomocy.

Moim celem jest polepszenie jakości życia, pomoc w odnalezieniu się w otaczającej rzeczywistości i wydobycie potencjału. Prowadzę zarówno warsztaty jak i sesje indywidualne. Do każdego uczestnika podchodzę w wyjątkowy sposób, dbam o to, aby miał przestrzeń do nauki i rozwoju.

agnieszka ziembińska

Z natury jestem podróżniczką, poszukiwaczką przygód i artystką życia. Spełniłam swoje marzenia zwiedzając Indie, Nepal, Bhutan i Europę. Zdecydowanie cechuje mnie otwartość i empatia. Z całą pewnością nasza współpraca będzie pełna akceptacji, bez zbędnego oceniania. Chcesz dowiedzieć się więcej o moich autorskich metodach? Zapraszam do oferty.  

Moim celem jest polepszenie jakości życia, pomoc w odnalezieniu się w otaczającej rzeczywistości i wydobycie potencjału. Prowadzę zarówno warsztaty jak i sesje indywidualne. Do każdego uczestnika podchodzę w wyjątkowy sposób, dbam o to, aby miał przestrzeń do nauki i rozwoju.

Zaopiekuj się swoją wyjątkowością

Tak zwane 'Czarne Owce' rodziny są w rzeczywistości poszukiwaczami dróg wyzwolenia dla drzewa genealogicznego. Ci członkowie drzewa, którzy nie dostosowują się do zasad lub tradycji systemu rodzinnego, którzy stale szukają, aby zrewolucjonizować przekonania, w przeciwieństwie do dróg naznaczonych tradycjami rodzinnymi, ci krytykowani, osądzani, a nawet odrzucani, są powołani do uwalniania drzewa powtarzających się historii, które frustrują całe pokolenia.

Czarne owce... ci, którzy się nie adaptują... ci, którzy krzyczą... buntują się... naprawiają... detoksykują... i tworzą nową, kwitnącą gałąź.

Niezliczone niespełnione pragnienia, niespełnione sny, sfrustrowane talenty naszych przodków manifestują się w ich buncie, szukając swego ujścia.

Drzewo genealogiczne, przez bezwładność, będzie chciało nadal utrzymywać kastracyjny i toksyczny kierunek swojego pnia, co sprawia, że jego (Twoje) zadanie jest trudne i problematyczne. Jednak nikt nie może sprawić byś zwątpił. Zaopiekuj się swoją wyjątkowością jako najcenniejszym kwiatem swojego Drzewa. Bert Hellinger

Jesteś marzeniem wszystkich swoich przodków!

bert hellinger
agnieszka ziembinska logotyp